Garážový výprodej
Garážový výprodej
Název akce: Garážový výprodej
Termín akce: 16. 4. 2016
Začátek: 11.00
Akce - Stará papírna

V sobotu 16. 4. pořádá Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci komunitní garážový výprodej. Neváhejte a zapojte se! Ideální je umístit své stanoviště u sebe na dvorku či předzahrádce. Pokud to u Vás nejde, máme pro Vás náhradní řešení – nabízíme možnost zřídit si prodejní místo ve Staré papírně. Také můžete přinést Vaše věci k nám do komisního prodeje, my se postaráme o zbytek.
 
Co nabídnout k prodeji? Garážový výprodej je skvělým řešením, jak se zbavit nepotřebných věcí, zpeněžit, co Vám doma jen překáží nebo také získat nové poklady za minimální ceny. Je na Vás, co na svých dvorcích či ve vratech nabídnete – jistě je vhodné nádobí a jiné domácí vybavení, knihy, hračky, drobný nábytek, nářadí, elektronika, ruční výrobky atd. Věci by však měly být funkční a v dobrém stavu.
 
Pokud se rozhodnete účastnit se na svém pozemku, prosíme, dejte nám vědět, abychom mohli Vaši „garáž" zanést do mapy. Pro prodej ve Staré papírně platí pravidlo, že případné neprodané předměty je nutné si v následujícím týdnu zase odnést – v případě nevyzvednutí budou v sobotu 23. 4. svezeny do sběru.
 
Datum konání: 16. 4. 2016, 11 – 16 hod.
Místo konání: Stará papírna, Volyňských Čechů 733, Žatec; blízké okolí (mapa)
Pořadatel: Regionální muzeum K. A. Polánka
Pište na merdova@muzeumzatec.cz, příp. volejte na 774 350 411, rádi Vám poradíme a pomůžeme.
plakát

Fotografie z akce

DSC_0240
DSC_0250
DSC_0253
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.