Krasopisná dílna 2
Krasopisná dílna 2
Název akce: Krasopisná dílna 2
Termín akce: 21. 3. 2020
Začátek: 13.00
Akce - Hlavní budova

!!! KAPACITA JIŽ NAPLNĚNA !!!
 
Za kreativním odpočinkem do žateckého muzea

plakát krasopísmo 2Další výtvarnou dílnu, která provede účastníky tipy a triky, jak na moderní ruční písmo, pořádá Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci. Akce proběhne 21. března od 13 do 17 hodin v hlavní budově muzea v Husově ulici.

Muzejní krasopisná dílna naváže na první setkání. „Vyzkoušíme si některé další typy písma, ale dorazit mohou i úplní začátečníci. Každý si odnese vlastnoručně vyrobenou velikonoční pohlednici." přibližuje lektorka Jitka Barborková.

Akce je vhodná pro dospělé a starší děti od 12 let. K účasti je potřeba vyhradit si přibližně tři hodiny času. Vstupné na dílnu je jednotné 60 Kč. Zájemci si mohou místa rezervovat na tel. 608 832 299, kapacita 16 lidí.

Moderní krasopis (nebo také handlettering či moderní kaligrafie) je laicky řečeno malování písmen za účelem vytvoření malého uměleckého díla – něco na pomezí písma a ilustrace. K metodám kaligrafie se v dnešní době mnoho lidí vrací a hledá v nich originalitu, individuálnost i možnost relaxace.

Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.