Velikonoční vajíčko
Velikonoční vajíčko
Název akce: Velikonoční vajíčko
Termín akce: 27. 3. 2014 až 27. 4. 2014
Začátek: 17.00
Výstavy - Hlavní budova

Reportáž  televize OK plus Žatec

Blíží se čas velikonočních mrskaček a zdobení vajíček, a proto si vás dovolujeme pozvat na tradiční velikonoční výstavu s názvem „VELIKONOČNÍ VAJÍČKO", která bude zahájena v Regionálním muzeu K. A. Polánka v Žatci v hlavní budově muzea ve čtvrtek 27. března 2014 od 17 hodin. Na úvod slavnostní vernisáže vystoupí žáci tanečního a literárního oboru ZUŠ Žatec.

Výstava představí sbírku kraslic našeho muzea, která se opět rozrostla o unikátní kousky.  Expozice bude doplněna o čokoládové velikonoční figurky od Nestlé Česko, s. r. o. Praha a o výzdobu, kterou pro nás připravují studenti OA a SOŠZaE v Žatci. Výstava potrvá do 27. dubna.

Součástí výstavy budou VELIKONOCE V MUZEU. Těšit se můžete na ukázky zdobení kraslic různými technikami, pletení pomlázky a pro mlsné jazýčky nebude chybět ani prodej velikonočního pečiva, koláčů a zákusků od cukrárny Svěženka z Kralovic. Navštivte nás v týdnu od 8. dubna do 13. dubna!

Vernisáž výstavy Velikonoční vajíčko

Slavnostní zahájení velikonoční výstavy uvedla ředitelka muzea.
Přišlo se podívat 92 lidí, kteří odcházeli naladěni na velikonoční svátky.
Vystoupení tanečního souboru ze ZUŠ v Žatci.
Taneční vystoupení starších žákyň ze ZUŠ, kteří pracují pod vedením paní učitelky Ivany Fábryové.
S recitací o vajíčku se představili žáci ZUŠ ze třídy paní učitelky Radky Huňatové.
Expozice nabízí nové kraslice ze sbírky RM Žatec, výzdobu studentů OA a SOŠZaE v Žatci a velikonoční čokoládové figurky od Nestlé.
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.